150.ОУ

Цар Симеон Първи

Христос воскресе!

Христос воскресе!
В светлата седмица поднасям своята благодарност към всички, които участваха в благотворителния Арт базар на 150.ОУ- родители, ученици и учители!

Благодаря на приятелите на училището, които ни посетиха и за добрите отзиви, които не спестиха.

Благодаря за подкрепата и отделеното време в полза на 150.училище и неговата 35 годишнина.

Събраните средства ще бъдат използвани за достойното отбелязване на празника.

Виолина Велкова
Директор на 150.ОУ „Цар Симеон Първи“

Още новини

Удължаване на срока на конкурс по документи за избор на изпълнител на извънкласни дейности „народни танци“, „роботика“, „художествена гимнастика“ в 150.ОУ „Цар Симеон Първи“

Съгласно чл.12, ал.4 от ПРАВИЛА за осъществяване на извънкласни дейности в общинските училища на територията на Столична община, информираме Ви за удължаване на срока на

НП „Умения на фокус“ 2025 – Представителна изява по Модул „Финансова грамотност“ чрез игри, избори и добри дела с „Монти, парите и ти“

През учебната 2025–2026 година учениците от 3.а клас на 150. ОУ „Цар Симеон Първи“ с класен ръководител г-н Георги Стоянов участваха в дейности по Национална