Учениците от всички класове се включиха в честването на националния празник на България с участия в беседи, изготвяне на индивидуални и съвместни проекти като табла, рисунки и аудио-визуални презентации.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

Съгласно чл.12, ал.4 от ПРАВИЛА за осъществяване на извънкласни дейности в общинските училища на територията на Столична община, информираме Ви за удължаване на срока на

Заповед за организиране на конкурс за избор на изпълнители за осъществяване на извънкласни дейности за учебната 2026-2027 година Обява Заявление за участие – Образец Оферта


През учебната 2025–2026 година учениците от 3.а клас на 150. ОУ „Цар Симеон Първи“ с класен ръководител г-н Георги Стоянов участваха в дейности по Национална