150.ОУ

Цар Симеон Първи

Една съвместна инициатива на национален клуб за пътна безопасност, развитие и закрила на децата и младежта “Би-бип” и 150.ОУ „Цар Симеон Първи“

Учениците от 4.а и 4.б класове участваха в организираното от клуб „Би-бит“ и 150.ОУ състезание по безопасност на движението. Четвъртокласниците се съревноваваха с велосипеди, тротинетки и ролкови кънки. Постигнаха успехи и спечелиха награди, благодарение на знанията си, придобити в заниманията по безопасност на движение по пътищата и проявените съобразителност, бързина и точност.

Още новини

Удължаване на срока на конкурс по документи за избор на изпълнител на извънкласни дейности „народни танци“, „роботика“, „художествена гимнастика“ в 150.ОУ „Цар Симеон Първи“

Съгласно чл.12, ал.4 от ПРАВИЛА за осъществяване на извънкласни дейности в общинските училища на територията на Столична община, информираме Ви за удължаване на срока на

НП „Умения на фокус“ 2025 – Представителна изява по Модул „Финансова грамотност“ чрез игри, избори и добри дела с „Монти, парите и ти“

През учебната 2025–2026 година учениците от 3.а клас на 150. ОУ „Цар Симеон Първи“ с класен ръководител г-н Георги Стоянов участваха в дейности по Национална