150.ОУ

Цар Симеон Първи

Представителна изява на футболния отбор по НП на МОН „Заедно в изкуствата и спорта“

В рамките на Националната програма на МОН „Заедно в изкуствата и спорта“ ученическият ни отбор по футбол се включи в приятелска среща с отбора на 163. ОУ „Черноризец Храбър“. Мачът премина в дух на спортсменство, силни емоции и истински състезателен хъс.

Младите ни футболисти показаха отлична игра, отборна сплотеност и силен дух до последния съдийски сигнал.

Отборът бе воден от г-н Иван Киров – учител по физическо възпитание и спорт, който с професионализъм и вдъхновение подкрепя учениците по пътя им в спорта.

Гордеем се с нашите ученици и им благодарим за усилията, отдадеността и достойното представяне.

Още новини

Удължаване на срока на конкурс по документи за избор на изпълнител на извънкласни дейности „народни танци“, „роботика“, „художествена гимнастика“ в 150.ОУ „Цар Симеон Първи“

Съгласно чл.12, ал.4 от ПРАВИЛА за осъществяване на извънкласни дейности в общинските училища на територията на Столична община, информираме Ви за удължаване на срока на

НП „Умения на фокус“ 2025 – Представителна изява по Модул „Финансова грамотност“ чрез игри, избори и добри дела с „Монти, парите и ти“

През учебната 2025–2026 година учениците от 3.а клас на 150. ОУ „Цар Симеон Първи“ с класен ръководител г-н Георги Стоянов участваха в дейности по Национална