150.ОУ

Цар Симеон Първи

Наградата на кмета за цялостна професионална дейност и ефективно управление на образователната институция

Директорът на 150.ОУ „Цар Симеон Първи“ г-жа Виолина Велкова получи Наградата на кмета за цялостна професионална дейност и ефективно управление на образователната институция. Награда, която удостоява с признание и популяризира сред обществеността високия професионализъм, граждански принос и значими постижения.

Г-жа Велкова и още девет директори на столични училища получиха наградата лично от кмета на Столична община г-жа Йорданка Фандъкова. Наградата е нейна ежегодна 15 годишна инициатива като заместник-кмет на София по образование и култура и идеята на по думите на г-жа Фандъкова е „да изкажем уважение и благодарност към хората, които обучават и възпитават децата на София“.

„Огромно благодаря за вашия труд, а във ваше лице и на всички колеги, които правят София столица на образоването. В тези времена на противопоставяне и кризи има едно нещо, на което стъпваме, за да се запазим и да продължим напред, и това е здравата основа на образованието. Зная колко ви е трудно, но вие сте щастливи хора, защото сте стъпили на здрава основа.“ С тези думи кметът на София на официална церемония връчи годишните награди на Столичната община за постижения в областта на образованието

Официалната новина от Столична община можете да видите ТУК

Още новини

Удължаване на срока на конкурс по документи за избор на изпълнител на извънкласни дейности „народни танци“, „роботика“, „художествена гимнастика“ в 150.ОУ „Цар Симеон Първи“

Съгласно чл.12, ал.4 от ПРАВИЛА за осъществяване на извънкласни дейности в общинските училища на територията на Столична община, информираме Ви за удължаване на срока на

НП „Умения на фокус“ 2025 – Представителна изява по Модул „Финансова грамотност“ чрез игри, избори и добри дела с „Монти, парите и ти“

През учебната 2025–2026 година учениците от 3.а клас на 150. ОУ „Цар Симеон Първи“ с класен ръководител г-н Георги Стоянов участваха в дейности по Национална